provedeno ZZM s.r.o.
English
ZZM > Logistika

Do portfolia naší společnosti patří i logistika a všechny činnosti s ní spojené. Nabízíme specializované skladování a přepravu léčiv a zdravotnických materiálů. Jsme k dispozici od převzetí zboží k uložení až do okamžiku dodání zboží na určené místo.

Díky strategickému umístění našeho areálu u významných dálničních tepen směr Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Polsko a Německo máme ideální výchozí pozici k provozování distribučních služeb včetně skladování, balení a označování pro farmaceutický průmysl.

Moderně navržený areál byl postaven v roce 2010 s důrazem na kvalitu poskytovaných služeb v oblasti skladování léčiv. Objekt zahrnuje veškeré nezbytné technologie pro specializovanou logistiku dle posledních technologických trendů. Kapacita našeho hlavního skladu čítá 1900 paletových a 1600 policových jednotek. Pro skladování termolabilních a jiných specializovaných léčiv jsou vyhrazené chlazené sklady.

Bezpečnou přepravu zboží zajišťujeme nákladním vozidlem značky DAF (12 tun) se skříňovou nástavbou a hydraulickým čelem a dodávkovými vozy značky Mercedes Benz. Polovina našeho vozového parku je vybavena isotermickou nástavbou s chladicím zařízením a kalibrovaným snímačem teplot s možností tisku protokolu teplot během přepravy.


Vynikající umístění logistického areálu ve střední Evropě