Společnost ZZM, spol. s r.o. byla založena v roce 2000 a od počátku se zabývá obchodní a logistickou činností. Společnost se na počátku zaměřila na sortiment zdravotnických prostředků. Od roku 2004 společnost rozšířila činnost o sortiment sportovní výživy a potravinových doplňků. V roce 2005 společnost získala distribuční oprávnění a rozšířila své obchodní aktivity o sortiment humánních léčivých přípravků. V roce 2013 společnost rozšířila distribuční oprávnění a přibyl sortiment veterinárních léčiv.

Sídlo firmy se nachází od roku 2010 průmyslové zóně U Vlečky v Modřicích. Logistické i obchodní činnosti jsou poskytovány z nově vybudovaného vlastního obchodně – logistického areálu, který byl dokončen v roce 2010. Obchodně – logistický areál společnosti ZZM, spol. s r.o. je situován u významných dálničních tepen směr Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Polsko a Německo. Moderně navržený a postavený areál s nadčasovým řešením pro oblast specializovaného obchodu a logistických služeb, s důrazem na kvalitu použitých materiálů, vybavení a technologií, splňuje veškeré požadavky na logistickou i obchodní činnost.

Nabízíme logistické služby se zaměřením na skladování humánních léčivých přípravků, zdravotnických prostředků, veterinárních léčiv, sportovní výživy a potravinových doplňků.

Naše společnost v rámci logistických aktivit zabezpečuje kompletní služby skladování a přepravy, a to vedení konsignačních skladů, skladů v režimu smluvní distribuce a smluvních skladů pro obchodní partnery z ČR a EU. Více informací k logistickým službám naleznete v sekci LOGISTIKA.

 V oblasti obchodní se společnost zaměřuje na dvě kategorie obchodovaného sortimentu.

  • První skupinou je velkoobchodní a maloobchodní prodej sortimentu humánních léčivých přípravků, zdravotnických prostředků a veterinárních léčiv. Obchodní činnost u tohoto sortimentu je převážně navázána na sortiment konsignačních skladů. Obchodovaný sortiment je distribuován k distributorům léčiv, do zdravotnických zařízení a lékáren. Více informací k obchodovanému sortimentu léčivých přípravků a zdravotnických prostředků naleznete v sekci MEDICAL
  • Druhou skupinou je velkoobchodní a maloobchodní prodej sortimentu sportovní výživy a potravinových doplňků pod brandem Mooselife.cz. Našimi velkoobchodními partnery jsou např. fitnesscentra, obchodní řetězce a kamenné obchody. Maloobchodní prodej tohoto sortimentu zabezpečujeme prostřednictvím E-shopu. Hledáte-li dlouhodobého a kvalitního dodavatele sortimentu sportovní, doplňkové a zdravé výživy prémiové kvality nebo potravinových doplňků, neváhejte využít odkazu na stránky Mooselife.cz nebo na stránky SPORT.
Více informací o sportovní, doplňkové a zdravé výživě prémiové kvality nebo potravinových doplňcích najdete na stránkách Mooselife.cz.